Про компанію

Компанія ТОВ «Арія Текстиль» працює в Україні з 2010 р, в Росії заснована з 1992 р і на даний момент є визнаним лідером в області оптових продажів домашнього текстилю. В основу діяльності компанії закладений принцип турботи про здоров'я людей - вся наша продукція сертифікована!

«АРІЯ» є великим оптовим постачальником готової текстильної продукції для дому та готелів. У нас величезний вибір постільної білизни, простирадл, наволочок, підодіяльників, покривал, ковдр, подушок, килимків, штор для ванної кімнати, рушників, серветок, халатів, скатертин.

У нашому широкому асортименті також представлені метражні вироби: органза, вуаль, тафта, шиніл, льон, вишивка, жаккард, жатка і величезний асортимент аксесуарів для штор, а також карнизи, шторна тасьма.

На нашому складі загальною площею 5 тис.кв.м., Ви зможете придбати нашу продукцію, як великим, так і дрібним оптом. 

Ми є представниками в Україні провідних виробників Туреччини, які виробляють домашній текстиль: ARYA, CLASSI, ÖZDİLEK, ALTINBAŞAK, ARPACI, BEYSU, ÖRTÜM, KAYAOĞLU, MERZUKA, MEGAN, MİNK включаючи виробників тюлю і портьєри.


                   

                  


Вибір продукції на нашому складі постійно поповнюється і оновлюється. Ми реагуємо на зміни ринку і підтримуємо на складі асортимент товару, який є вже класичним для нашого покупця, а також пропонуємо і новинки в галузі текстильної промисловості.

Політика компанії спрямована на індивідуальний підхід до кожного покупця, наші співробітники допоможуть Вам підібрати потрібну продукцію на складі, а також нададуть допомогу у формуванні заявок по факсу або електронною поштою.

Наша продукція підвищує якість життя людини, зберігає здоров'я, створює найкращі умови для сну, відпочинку, комфорту і затишку в домі. Сподіваємося, що Вам буде зручно працювати з інформацією, розміщеною на нашому сайті і Ви зможете знайти будь-які Ваші відомості про саму компанію, про продукцію, про наших торгових марках, про можливості співробітництва та перспективи розвитку.

Запрошуємо Вас відвідати наш склад, і впевнені, що у нас Ви зможете вибрати і придбати найбільш перспективну продукцію для Ваших продажів!